Kiemelkedő látásélmény – kétféle nagyítás egy eszközben
A nagyító két különböző nagyítású lencsével rendelkezik: a nagy lencse 2x-es, míg a kisebb, beépített lencse 6x-os nagyításra képes. Így legyen szó könyvolvasásról, apró betűs szövegekről vagy finom részletekről, mindig éles és részletes képet kap.
Beépített LED világítás – tiszta kép, bármikor
A két hidegfehér LED fényforrás egyenletes megvilágítást biztosít, ami különösen hasznos rossz fényviszonyok mellett. Az energiatakarékos LED technológia akár 12 órányi folyamatos működést biztosít 3 db AAA elemmel (nem tartozék).
Kéz nélküli használat – maximális kényelem
A nyakbaakasztható kialakítás és a stabil, lehajtható állvány lehetővé teszi a kéz nélküli használatot, így ideális kézimunkához, hímzéshez, modellezéshez vagy hobbi célokra is. A súlyelosztás és a puha zsinór révén hosszabb használat során sem válik kényelmetlenné.
A működéshez szükséges 3 db AAA elem nem tartozék!
Termékjellemzők
- Anyaga: ABS + akril optikai üvegek
- Zsinór hossza: 112 cm
- Belső átmérő: 10 cm
- Külső átmérő: 13,5 cm
- Magasság: 23 cm
- Talp szélessége: 12 cm
- Csomag mérete: 29×16×2,5 cm
- Termék súlya: 0,1 kg
- Csomag súlya: 0,2 kg
Csomag tartalma
- 1 db nyakbaakasztható nagyító
- Beépített 2 db hidegfehér LED világítás
- Állítható nyakpánt