Default welcome msg!

Állás

Csomagolásban, árukezelésben, előkészítésben, raktározásban, tapasztalatot szerzett munkatársat keresünk

Feladataid lesznek:

-áruk előkészítése az értékesítésre
-rendelések összekészítése, becsomagolása
-a raktárba és a termék átvételi pontba beérkező és onnan kimenő áruk fogadása, elrendezése, nyilvántartása
-kapcsolattartás a szállítókkal

Feltételek:

-felelősségteljes, önálló munkavégzés
-kulturált, egyben határozott fellépés
-jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség

Amit kínálunk:

-változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel
-korrekt, fix fizetés, bejelentett munkaviszony
-kiváló munkahelyi légkör

Előny:

-raktározási és/vagy logisztikai és/vagy kereskedelmi pozícióban szerzett tapasztalat
-B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye:
Budapest XIV. Kerület, Zugló

Jelentkezésed módja:
Kérünk, amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, rövid, lényegre törő, fényképpel és fizetési igényed meghatározásával ellátott önéletrajzodat, küldd el a schmidt@hoppline.hu e-mail címre. A tárgy mezőbe tüntesd fel a pozíciót, amelyre jelentkezel.  Siess, a gyorsaságot is értékeljük!